Aktualności Spółdzielni

Nowy Rok to nowe wyzwania i szanse Dzięki powołaniu spółdzielni energetycznej oraz skutecznemu pozyskiwaniu funduszy UE wkrótce mieszkańcy wszystkich budynków, którymi zarządzamy w całości uzyskają możliwość korzystania z tańszej energii.

Podpisaliśmy umowę na ponad 230 tysięcy złotych z programu termo – Granty OZE finansowanych z Krajowego Programu Odbudowy (KPO) na budowę instalacji fotowoltaicznych budynkach wspólnot mieszkaniowych którymi zarządzamy tj. Dworcowa 8, Szkolna 10, Łoźnik 17 oraz budynkach gminnych – Lidzbarska 8, Pluty 13, Żugienie 24, Łajsy 7. Partnerem do realizacji tego projektu została wybrana firma (jak przy każdym realizowanym przez nas zadaniu wybrana w trybie ustawy prawo zamówień publicznych) – Fixa Energy. https://fixa-energy.pl/

To nie koniec zmian w zarzadzaniu nieruchomościami Nie jest to jedyne nasze działanie jako zarządcy nieruchomości – przygotowujemy dokumentację do pełnej kompleksowej termomodernizacji tych budynków z funduszy unijnych. Wprowadzamy ambitne założenie, które zamierzmy zrealizować w ciągu 2 najbliższych lat dzięki funduszom unijnym tak aby wszystkie obiekty którymi się zajmujemy miały wykonaną nową izolację (docieplenie) ścian, stropów i poddaszy, wymianę niezbędnej stolarki okiennej, zmodernizowane przyłącza ciepłownicze lub gdy nie będzie to możliwe to zapewniające ogrzewanie nowoczesne pompy ciepła.

Również w najbliższych dniach rozpoczniemy bezpłatną wymianę dla mieszkańców wszystkich lokali którymi zarządzamy liczników wody na nowoczesne umożliwiające zdalny odczyt tak aby było to mniejszym obciążeniem mieszkańców i powodowało sprawniejsze rozliczenia na podstawie faktycznego zużycia.
W przygotowaniu jest też nowy system rozliczeń – który da mieszkańcom dostęp do wszystkich swoich spraw lokalowych w tym wpłat poprzez indywidualne konto online.

PS. Wszystkie wdrażane i przygotowywane projekty dla wspólnot mieszkaniowych wykonujemy w ramach opłaty za zarządzanie nieruchomościami która nadal jest bardzo konkurencyjna (0,58 zł brutto /m2 ) w porównaniu do innych podmiotów działających na naszym terenie. Oczywiście możemy też na zlecenie pomóc innym zainteresowanym wspólnotom pozyskać podobne fundusze – zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Dane adresowe

Spółdzielnia Socjalna "Sąsiedzi"
14-520 Pieniężno
   ul. Braniewska 12 F

NIP: 5821630851
KRS 0000794613
REGON 384364167

Godziny pracy

Spółdzielnia czynna pn.-pt.:
7:00 – 15:00
W przypadku zleceń godziny do ustalenia

eswip logo 2019 

owies logo

gmina pieniezno portal

logo lelkowo